SİZDEN GELENLER

“KİTAPLARIMIZ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ”


"SOL" SİNYAL Türkiye'nin eğitim, öğretim, yönetim ve her türlü sistemini Hegel, Lenin ve bildiğimiz her türlü düşünürün mantıklarıyla da karşılaştırıp eleştiriyor, doğu ve batı arasında sıkışmış ortak kültür mirasımıza ait siyaset, bireysellik, felsefe, yaşama ve coşkunun oluşturduğu ağır aksak süregelen bir hayat meşgalesinin öyküsü. Özellikle siyasi mesaj içerikli felsefik yaklaşımlı kitapları sevenlere tavsiyemdir.

1kitap_incisi_

Karavan kampçılığı yapmayı çok istediğim bir düş olarak aklımın bir köşesinde durmakta iken "SOL" SİNYAL çıktı geldi ve o köşeyi katmerleştirdi. Teşekkürler. Emeğinize, düşüncenize, yüreğinize, elinize, gözünüze sağlık.

smeaskayraa


Ne zamandır gezi türünde bir kitap okumamıştım. Siyasi mesajlar içermesi oldukça dikkat çekici ve duyarlılık kazandırmaya çalışılmış. Felsefi yansımaları olması da düşünceye vurgu yapmış, okurun düşünmesi sağlanmış. Oldukça sevdim. Tavsiye ederim. Yazarımızın kalemi daim olsun.

Anonymus

Kitabımız karakterler üzerinden doğu-batı arasında sıkışan kültürümüzü, hayat mücadelemizi, kısaca hayata dair herşeye ve siyasete karşı bizleri sorgulamaya iten, tutarsızlıkları, dönemin siyasi mücadelesinin hayal kırıklıklarını felsefe ve edebiyat harmanlaması olarak okuyuculara aktarıyor.

kingofthebook